Opensolr Search (1.0.0) - en to gl translation catalogue (37 entries)

en: Title
gl: Título

en: Previous
gl: Anterior

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Type
gl: Tipo

en: List
gl: Lista

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Enable
gl: Activar

en: Action
gl: Acción

en: Search
gl: Buscar

en: Weight
gl: Peso

en: Settings
gl: Axustes

en: Field
gl: Campo

en: Label
gl: Etiqueta

en: results
gl: resultados

en: Text
gl: Texto

en: Theme
gl: Tema

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Custom
gl: Personalizado

en: Mode
gl: Modo

en: Widget
gl: Control

en: General
gl: Xeral

en: Table
gl: Táboa

en: Filters
gl: Filtros

en: Position
gl: Posición

en: Threshold
gl: Umbral

en: Clear
gl: Limpar

en: Query
gl: Consulta

en: Documents
gl: Documentos

en: Apply
gl: Aplicar

en: - Select -
gl: - Seleccione -

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Dark
gl: Escuro
