Opensolr Search (1.0.0) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Next
os: Дарддæр

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Remove
os: Схаф

en: Description
os: Афыст

en: Enable
os: Сиу кæн

en: Action
os: Архайд

en: Search
os: Агуырд

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Field
os: Быдыр

en: Label
os: Нысан
