Opensolr Search (1.0.0) - en to sk translation catalogue (41 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Type
sk: Typ

en: List
sk: Zoznam

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Description
sk: Popis

en: Enable
sk: Povoliť

en: Action
sk: Akcia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Field
sk: Pole

en: Label
sk: Označenie

en: results
sk: výsledky

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: To
sk: Komu

en: From
sk: Od

en: Custom
sk: Vlastná

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Mode
sk: Režim

en: General
sk: Všeobecné

en: Table
sk: Tabuľka

en: Add Filter
sk: Pridať filter

en: Filters
sk: Filtre

en: Position
sk: Pozícia

en: Threshold
sk: Hraničná hodnota

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Query
sk: Dotaz

en: Display label
sk: Zobraziť nadpis

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Apply
sk: Použiť

en: Preset
sk: Predvoľba

en: Results per page
sk: Výsledkov na stránku

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Autocomplete
sk: Automatické dokončenie

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Pagination Style
sk: Štýl stránkovania

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
