Opensolr Search (1.0.0) - en to ug translation catalogue (22 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Description
ug: بايانى

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: URL
ug: ئادرېس

en: Text
ug: تېكىست

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Mode
ug: مودېل

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Table
ug: جەدۋەل

en: Apply
ug: قوللىنىش
