Opensolr Search (1.1.0) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: Type
ast: Triba

en: List
ast: Llista

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Description
ast: Descripción

en: Enable
ast: Activar

en: Search
ast: Guetar

en: Weight
ast: Pesu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Field
ast: Campu

en: Label
ast: Etiqueta

en: results
ast: Resultaos

en: Text
ast: Testu

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: Custom
ast: Personalizáu

en: Mode
ast: Mou

en: General
ast: Xeneral

en: Table
ast: Tabla

en: Filters
ast: Filtros
