Opensolr Search (1.1.0) - en to el translation catalogue (38 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Type
el: Τύπος

en: List
el: Λίστα

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Description
el: Περιγραφή

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Action
el: Ενέργεια

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Weight
el: Βάρος

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Field
el: Πεδίο

en: Label
el: Ετικέτα

en: results
el: αποτελέσματα

en: Text
el: Κείμενο

en: Theme
el: Θέμα

en: To
el: Προς

en: From
el: Από

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Mode
el: Τρόπος

en: Widget
el: Γραφικό συστατικό

en: General
el: Γενικά

en: Table
el: Πίνακας

en: Filters
el: Φίλτρα

en: Position
el: Θέση

en: Threshold
el: Όριο

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Query
el: Ερώτημα

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Display label
el: Ετικέτα πεδίου

en: Documents
el: Έγγραφα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: - Select -
el: - Επιλέξτε -

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση
