Opensolr Search (1.1.0) - en to eo translation catalogue (27 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Previous
eo: Antaŭa

en: Next
eo: Sekva

en: Delete
eo: Forigu

en: Value
eo: Valoro

en: Type
eo: Tipo

en: List
eo: Listo

en: Remove
eo: Forigu

en: Description
eo: Priskribo

en: Action
eo: Ago

en: Search
eo: Serĉu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Field
eo: Kampo

en: Label
eo: Etikedo.

en: results
eo: rezultoj

en: Text
eo: Teksto

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Custom
eo: Propra

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Table
eo: Tabelo

en: Filters
eo: Filtroj

en: Position
eo: Loko

en: Display label
eo: Vidigita etikedo

en: Apply
eo: Apliku

en: Chart
eo: Diagramo
