Opensolr Search (1.1.0) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Next
mg: Manaraka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Type
mg: Karazana

en: List
mg: Lisitra

en: Remove
mg: Esory

en: Description
mg: Andinindininy

en: Search
mg: Karoka

en: Clear
mg: Fafao
