Opensolr Search (1.1.0) - en to ro translation catalogue (41 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: Type
ro: Tip

en: List
ro: Listă

en: Remove
ro: Elimină

en: Description
ro: Descriere

en: Enable
ro: Activare

en: Action
ro: Acțiune

en: Search
ro: Căutare

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Field
ro: Câmp

en: Label
ro: Etichetă

en: results
ro: rezultaterezultate

en: Theme
ro: Temă

en: To
ro: Către

en: From
ro: De la

en: Custom
ro: Personalizat

en: API Key
ro: Cheie API

en: Mode
ro: Mod

en: Table
ro: Tabel

en: Add Filter
ro: Adaugă Filtru

en: Filters
ro: Filtre

en: Position
ro: Poziție

en: Threshold
ro: Prag

en: Clear
ro: Elimină

en: Query
ro: Interogare

en: Getting Started
ro: Noțiuni de bază

en: Display label
ro: Etichetă de afișare

en: Documents
ro: Documente

en: URI
ro: URL

en: Apply
ro: Aplică

en: - Select -
ro: -Selectați-

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Pagination
ro: Paginație

en: Filter value
ro: Valoarea de filtrare

en: Search page path
ro: Calea paginii de căutare

en: Field mappings
ro: Mapări câmp
