Opensolr Search (1.1.0) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Type
ur: قِسم

en: List
ur: فہرست

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: Enable
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Search
ur: تلاش

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Field
ur: فیلڈ

en: Label
ur: عنوان

en: URL
ur: یو آر ایل

en: Text
ur: متن

en: Mode
ur: طریقۂ کار
