Opensolr Search (1.3.0) - en to fi translation catalogue (44 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Type
fi: Tyyppi

en: List
fi: Lista

en: Remove
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Action
fi: Toiminto

en: Search
fi: Etsi

en: Weight
fi: Paino

en: Settings
fi: Asetukset

en: Field
fi: Kenttä

en: Label
fi: Tunnus

en: results
fi: tulokset

en: Text
fi: Teksti

en: Theme
fi: Teema

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Custom
fi: Oma

en: Mode
fi: Tila

en: Widget
fi: Widgetti

en: General
fi: Yleiset asetukset

en: Table
fi: Taulukko

en: Filters
fi: Suodattimet

en: Position
fi: Sijoitus

en: Clear
fi: Tyhjennä

en: Query
fi: Kysely

en: Getting Started
fi: Näin aloitat

en: Display label
fi: Näytä etiketti

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Apply
fi: Käytä

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Web
fi: WWW

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Light
fi: Vaalea

en: Chart
fi: Kaavio

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Filter value
fi: Suodattimen arvo

en: Dark
fi: Tumma

en: Search page path
fi: Hakusivun polku

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
