Opensolr Search (1.3.0) - en to lt translation catalogue (42 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Enable
lt: Įjungti

en: Action
lt: Veiksmas

en: Search
lt: Paieška

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Field
lt: Laukelis

en: Label
lt: Etiketė

en: results
lt: rezultatai

en: Text
lt: Tekstas

en: Theme
lt: Tema

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: API Key
lt: API raktas

en: Mode
lt: Būdas

en: Widget
lt: Valdiklis

en: General
lt: Bendras

en: Table
lt: Lentelė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Position
lt: Pozicija

en: Threshold
lt: Slenkstis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Query
lt: Užklausa

en: Display label
lt: Rodyti žymę

en: Documents
lt: Dokumentai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Preset
lt: Numatyta

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Light
lt: Šviesi

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Search page path
lt: Paieškos puslapio kelias
