Opensolr Search (1.3.0) - en to mr translation catalogue (21 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Previous
mr: मागील

en: Next
mr: पुढील

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Type
mr: प्रकार

en: List
mr: यादी

en: Remove
mr: काढा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Enable
mr: समर्थ

en: Action
mr: कृती

en: Search
mr: शोध

en: Weight
mr: मुल्य

en: Settings
mr: संरचना

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: results
mr: परिणाम

en: Text
mr: अक्षर

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: General
mr: साधारण

en: Position
mr: स्थान
