Opensolr Search (1.3.0) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Previous
nn: Forrige

en: Next
nn: Neste

en: Delete
nn: Slett

en: List
nn: Liste

en: Remove
nn: Fjern

en: Description
nn: Beskriving

en: Search
nn: Søk

en: Weight
nn: Vekt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Field
nn: Felt

en: Label
nn: Etikett

en: results
nn: resultat

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Mode
nn: Modus

en: Table
nn: Tabell

en: Filters
nn: Filter

en: Apply
nn: Bruk
