Opensolr Search (1.3.0) - en to ru translation catalogue (54 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Delete
ru: Удалить

en: Value
ru: Значение

en: Type
ru: Тип

en: List
ru: Список

en: Remove
ru: Удалить

en: Description
ru: Описание

en: Enable
ru: Включить

en: Action
ru: Действие

en: Search
ru: Поиск

en: Weight
ru: Вес

en: Settings
ru: Настройки

en: Field
ru: Поле

en: Label
ru: Метка

en: results
ru: результаты

en: Text
ru: Текст

en: Theme
ru: Тема

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Custom
ru: Собственная

en: API Key
ru: Ключ API

en: Mode
ru: Режим

en: Widget
ru: Виджет

en: General
ru: Общий

en: Table
ru: Таблица

en: Add Filter
ru: Добавить фильтр

en: Filters
ru: Фильтры

en: Position
ru: Позиция

en: Threshold
ru: Пороговое значение

en: Clear
ru: Очистить

en: Query
ru: Запрос

en: Getting Started
ru: Руководство для начинающих

en: Display label
ru: Метка для показа

en: Documents
ru: Документы

en: Apply
ru: Применить

en: Elevation
ru: Высота

en: Color Theme
ru: Цветовая схема

en: Read
ru: Читать

en: Results per page
ru: Результатов на странице

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: for
ru: для

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Light
ru: Светлая

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Search...
ru: Поиск...

en: Filter value
ru: Значение фильтра

en: Dark
ru: Темный

en: Search page path
ru: Путь к странице поиска

en: Field mappings
ru: Соотвествие полей

en: Total Clicks
ru: Всего кликов

en: No Results
ru: Результатов нет

en: Highlighting
ru: Подсветка
