Opensolr Search (1.5.0) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Type
be: Тып

en: List
be: Спіс

en: Remove
be: Выдаліць

en: Description
be: Апісанне

en: Enable
be: Уключыць

en: Action
be: Дзеянне

en: Search
be: Пошук

en: Weight
be: Вага

en: Settings
be: Налады

en: Field
be: Поле

en: Label
be: Подпіс

en: URL
be: Спасылка

en: results
be: вынікі

en: Text
be: Тэкст

en: Theme
be: Тэма

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Custom
be: Паводле настроек

en: API Key
be: Ключ API

en: Mode
be: Лад

en: Widget
be: Віджэт

en: General
be: Агульны

en: Table
be: Табліца

en: Filters
be: Фільтры

en: Display label
be: Метка для адлюстравання

en: Apply
be: Ужыць

en: - Select -
be: - Выбраць -

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне

en: Dark
be: Цёмная
