Opensolr Search (1.5.0) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Action
ka: ოპერაცია

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Field
ka: ველი

en: Label
ka: სათაური

en: results
ka: შედეგები

en: Text
ka: ტექსტი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: General
ka: ზოგადი

en: Table
ka: ცხრილი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Position
ka: პოციზია
