Opensolr Search (1.7.0) - en to fil translation catalogue (16 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Previous
fil: Nakaraan

en: Next
fil: Susunod

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Value
fil: Halaga

en: Type
fil: Uri

en: List
fil: Listahan

en: Remove
fil: Tanggalin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Search
fil: Hanapin

en: Weight
fil: Timbang

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: To
fil: Para kay

en: From
fil: Mula kay

en: Filters
fil: Mga salaan

en: - Select -
fil: - Pumili -
