Opensolr Search (1.7.0) - en to sq translation catalogue (20 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Value
sq: Vlera

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Remove
sq: Hiq

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enable
sq: Aktivizo

en: Action
sq: Veprimi

en: Search
sq: Kërko

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: URL
sq: Adresa URL

en: results
sq: rezultatet

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Table
sq: Tabela

en: Filters
sq: Filtrat
