Opensolr Search (1.7.0) - en to te translation catalogue (27 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Delete
te: తొలగించు

en: Value
te: విలువ

en: Type
te: రకం

en: List
te: జాబితా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Description
te: వివరణ

en: Enable
te: చేతనించు

en: Action
te: చర్య

en: Search
te: వెతుకు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Field
te: ఖాళీ

en: Label
te: లేబుల్

en: URL
te: యూఆరెల్

en: results
te: ఫలితాలు

en: Text
te: పాఠ్యం

en: Theme
te: అలంకారం

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: General
te: సాధారణ

en: Table
te: పట్టిక

en: Position
te: స్థానం

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
