Opensolr Search (1.8.0) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Delete
km: លុប

en: Value
km: តម្លៃ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: List
km: បញ្ជី

en: Remove
km: យកចេញ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enable
km: បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Field
km: វាល

en: Label
km: ស្លាក

en: results
km: លទ្ធផល

en: Text
km: អត្ថបទ

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Mode
km: របៀប​

en: Widget
km: ធាតុ​ក្រាហ្វិក

en: General
km: ទូទៅ​

en: Table
km: តារាង

en: Filters
km: តម្រង

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
