Opensolr Search (1.8.0) - en to bo translation catalogue (32 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Previous
bo: གོང་གི

en: Next
bo: འོག་མ

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Type
bo: རིགས

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Search
bo: འཚོལ

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: results
bo: མཇུག་འབྲས

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Theme
bo: བརྗོད་གཞི

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Custom
bo: རང་བཟོས

en: Mode
bo: རྣམ་པ

en: Widget
bo: ཡོ་བྱད

en: General
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Table
bo: རེའུ་མིག

en: Filters
bo: ཚག་རྒྱག་བྱེད།

en: Position
bo: གནས་ས

en: Clear
bo: གཙང་སེལ

en: Query
bo: འདྲི་ཞིབ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད
