Opensolr Search (1.8.0) - en to bs translation catalogue (24 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Delete
bs: Briši

en: Value
bs: Vrijednost

en: Type
bs: Tip

en: List
bs: Izlistaj

en: Remove
bs: Ukloni

en: Description
bs: Opis

en: Enable
bs: Omogući

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Field
bs: Polje

en: Label
bs: Oznaka

en: results
bs: rezultati

en: Text
bs: Tekst

en: Theme
bs: Tema

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Table
bs: Tabela

en: Filters
bs: Filteri

en: Query
bs: Upit

en: Apply
bs: Primjeni

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
