Opensolr Search (1.8.0) - en to hy translation catalogue (25 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Remove
hy: Հեռացնել

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Enable
hy: Ակտիվացնել

en: Action
hy: Գործողություն

en: Search
hy: Որոնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Field
hy: Դաշտ

en: Label
hy: Պիտակ

en: results
hy: արդյունքները

en: Text
hy: Տեքստ

en: To
hy: Ում

en: From
hy: Ում կողմից

en: Mode
hy: Ռեժիմ

en: General
hy: Ընդհանուր

en: Table
hy: Աղյուսակ

en: Display label
hy: Ցուցադրել պիտակը

en: - Select -
hy: - Ընտրել -
