Opensolr Search (1.8.0) - en to mn translation catalogue (20 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Remove
mn: Устгах

en: Description
mn: Тайлбар

en: Action
mn: Үйлдэл

en: Search
mn: Хайх

en: Weight
mn: Жин

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Field
mn: Талбар

en: results
mn: үр дүн

en: Text
mn: Текст

en: Theme
mn: Загвар

en: Mode
mn: Горим

en: Table
mn: Хүснэгт

en: Unique Visitors
mn: Зочид (давхардаагүй тоогоор)
