Opensolr Search (2.0.0) - en to ca translation catalogue (41 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Value
ca: Valor

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: Description
ca: Descripció

en: Enable
ca: Habilita

en: Action
ca: Acció

en: Search
ca: Cerca

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Field
ca: Camp

en: Label
ca: Etiqueta

en: results
ca: resultats

en: Theme
ca: Tema

en: To
ca: Per

en: From
ca: De

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Widget
ca: Giny

en: Table
ca: Taula

en: Add Filter
ca: Afegeix un filtre

en: Filters
ca: Filtres

en: Position
ca: Posició

en: Threshold
ca: Llindar

en: Clear
ca: Neteja

en: Query
ca: Consulta

en: Getting Started
ca: Primers passos

en: Display label
ca: Mostra l'etiqueta

en: Apply
ca: Aplica

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Autocomplete
ca: Autocompleta

en: Light
ca: Clar

en: Chart
ca: Taula

en: Pagination
ca: Paginació

en: Search...
ca: Cerca...

en: Filter value
ca: Valor del filtre

en: Dark
ca: Fosc

en: Search page path
ca: Camí de la pàgina de cerca
