Opensolr Search (2.0.0) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Previous
ku: پێشوو

en: Next
ku: دواتر

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Value
ku: نرخ

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: Description
ku: دەربارە

en: Enable
ku: چالاککردن

en: Action
ku: کردار

en: Search
ku: گەڕان

en: Weight
ku: سەنگ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Field
ku: خانە

en: Label
ku: پێناس

en: results
ku: ئه‌نجامه‌کان

en: Text
ku: دەق

en: To
ku: بۆ

en: From
ku: له‌لایەن

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Mode
ku: جۆر

en: General
ku: گشتی

en: Table
ku: خشتە

en: Filters
ku: پاڵێوەرەکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
