Opensolr Search (2.0.0) - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Type
pa: ਕਿਸਮ

en: List
pa: ਸੂਚੀ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Search
pa: ਲੱਭੋ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: results
pa: ਨਤੀਜੇ

en: To
pa: ਵੱਲ

en: From
pa: ਵਲੋਂ
