Opensolr Search (2.0.1) - en to jv translation catalogue (24 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Previous
jv: Sakdurunge

en: Next
jv: Sakterusé

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: Type
jv: Tipe

en: List
jv: Daftar

en: Remove
jv: Buwang

en: Description
jv: Katrangan

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Action
jv: Aksi

en: Search
jv: Goléki

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: results
jv: kasil

en: Text
jv: Teks

en: Theme
jv: Tema

en: To
jv: Marang

en: Custom
jv: Kostum

en: Widget
jv: Piranti

en: General
jv: Umum

en: Table
jv: Tabel

en: - Select -
jv: - Pilih -
