Opensolr Search (2.0.1) - en to kk translation catalogue (25 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: Delete
kk: Өшіру

en: Value
kk: Мән

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Enable
kk: Қосылған

en: Action
kk: Әрекет

en: Search
kk: Іздестіру

en: Weight
kk: Салмағы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: results
kk: нәтижелер

en: Text
kk: Текст

en: To
kk: Қайда

en: From
kk: Кімнен

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Mode
kk: күй

en: General
kk: Басты

en: Table
kk: Кесте

en: Filters
kk: Фильтерлері
