Opensolr Search (2.0.1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Custom
ta: தனிப்பயன்
