Opensolr Search (2.0.2) - en to am translation catalogue (22 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Next
am: ቀጣይ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Type
am: ዓይነት

en: List
am: ዝርዝር

en: Remove
am: አስወግድ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Action
am: እርምጃ

en: Search
am: ፈልግ

en: Weight
am: ክብደት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Label
am: መሰየሚያ

en: URL
am: ዩአርኤል

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Custom
am: ብጁ

en: Mode
am: ሁኔታ

en: Table
am: ሰንጠረዥ

en: Filters
am: ማጣሪያዎች

en: Position
am: ቦታ

en: Clear
am: አጥራ

en: Display label
am: መሰየሚያውን አሳይ
