Opensolr Search (2.0.2) - en to ps translation catalogue (26 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Next
ps: بل

en: Delete
ps: ړنګول

en: Value
ps: بيه

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Enable
ps: سالول

en: Action
ps: چار

en: Search
ps: لټون

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: URL
ps: پته (URL)

en: Text
ps: متن

en: Theme
ps: ویینه

en: To
ps: ته

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Widget
ps: کاروونی

en: General
ps: ټوليز

en: Table
ps: لښتيال

en: Filters
ps: چاڼونه

en: Position
ps: ځاى

en: Query
ps: پوښتنه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -
