Opensolr Search (2.0.2) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Search
se: Oza

en: Field
se: Gieddi

en: results
se: bohtosat

en: Text
se: Teaksta

en: Position
se: Virgi
