Opensolr Search (2.0.2) - en to ta translation catalogue (32 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Previous
ta: முந்தைய

en: Next
ta: அடுத்து

en: Delete
ta: அழி

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Type
ta: வகை

en: List
ta: பட்டியல்

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Enable
ta: செயலாக்கு

en: Action
ta: செயல்

en: Search
ta: தேடல்

en: Weight
ta: எடை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Field
ta: புலம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: results
ta: முடிவுகள்

en: Text
ta: உரை

en: Theme
ta: தீம்

en: To
ta: பெறுநர்

en: From
ta: அனுப்புநர்

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு

en: Mode
ta: முறை

en: Widget
ta: விட்ஜெட்

en: General
ta: பொது

en: Table
ta: அட்டவணை

en: Filters
ta: வடிகட்டிகள்

en: Position
ta: இடம்

en: Getting Started
ta: தொடங்குதல்

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -

en: Autocomplete
ta: தானியங்கு நிரப்புதல்
