Opensolr Search (2.0.3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Next
az: İrəli

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: List
az: Siyahı

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Enable
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Search
az: Axtarış

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Field
az: Sahə

en: Text
az: Mətn

en: Theme
az: Tema

en: To
az: Kimə

en: From
az: Kimdən

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Mode
az: Rejim

en: Widget
az: Vidcet

en: General
az: Əsas

en: Table
az: Cədvəl

en: Filters
az: Filtrlər

en: Position
az: Vəzifə

en: Query
az: Sorğu

en: Getting Started
az: Başlayanda

en: Display label
az: Ekran etiket

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Filter value
az: Filtr qiyməti

en: Search page path
az: Səhifə yolunu axtarın
