Opensolr Search (2.0.3) - en to he translation catalogue (45 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Enable
he: הפעלה

en: Action
he: פעולה

en: Search
he: חיפוש

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Field
he: שדה

en: Label
he: תווית

en: URL
he: כתובת URL

en: results
he: תוצאות

en: Text
he: טקסט

en: Theme
he: ערכת עיצוב

en: To
he: אל

en: From
he: מאת

en: Custom
he: מותאם

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Widget
he: וידג'ט

en: General
he: כללי

en: Table
he: טבלה

en: Add Filter
he: הוסף מסנן

en: Filters
he: מסננים

en: Position
he: מיקום

en: Threshold
he: סף

en: Clear
he: ניקוי

en: Query
he: שאילתה

en: Getting Started
he: מתחילים

en: Display label
he: תצוגת תווית

en: Documents
he: מסמכים

en: URI
he: כתובת URI

en: Apply
he: החל

en: Preset
he: קבוע מראש

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Web
he: אינטרנט

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Pagination
he: דפדוף

en: Search...
he: חיפוש...

en: Filter value
he: סינון ערך
