Opensolr Search (2.0.3) - en to hr translation catalogue (33 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: Type
hr: Vrsta

en: List
hr: Popis

en: Remove
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Enable
hr: Omogući

en: Action
hr: Akcija

en: Search
hr: Pretraga

en: Weight
hr: Težina

en: Settings
hr: Postavke

en: Field
hr: Polje

en: Label
hr: Oznaka

en: results
hr: rezultati

en: Text
hr: Tekst

en: Theme
hr: Tema

en: To
hr: Za

en: From
hr: Od

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Mode
hr: Režim

en: Widget
hr: Cinculator

en: General
hr: Općenito

en: Table
hr: Tablica

en: Add Filter
hr: Dodaj filter

en: Filters
hr: Prečistači

en: Position
hr: Pozicija

en: Threshold
hr: Prag

en: Clear
hr: Očisti

en: Apply
hr: Primjeni

en: - Select -
hr: - Odaberi -
