Opensolr Search (2.0.3) - en to oc translation catalogue (31 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: Type
oc: Tipe

en: List
oc: Listar

en: Remove
oc: Levar

en: Description
oc: Descripcion

en: Enable
oc: Activar

en: Action
oc: Accion

en: Search
oc: Recercar

en: Weight
oc: Pes

en: Settings
oc: Paramètres

en: Field
oc: Camp

en: Label
oc: Etiqueta

en: results
oc: resultats

en: Text
oc: Tèxte

en: Theme
oc: Tèma

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Custom
oc: Personalizat

en: Mode
oc: Mòde

en: Table
oc: Tablèu

en: Filters
oc: Filtres

en: Position
oc: Posicion

en: Clear
oc: Escafar

en: Query
oc: Requèsta

en: Apply
oc: Aplicar

en: - Select -
oc: - Seleccionar -

en: Autocomplete
oc: Autocomplecion
