Opensolr Search (2.1.0) - en to da translation catalogue (44 entries)

en: Title
da: Titel

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: List
da: Vis

en: Remove
da: Fjern

en: Description
da: Beskrivelse

en: Enable
da: Aktivér

en: Action
da: Handling

en: Search
da: Søg

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Field
da: Felt

en: Label
da: Etiket

en: results
da: resultater

en: Text
da: Tekst

en: Theme
da: Tema

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Custom
da: Tilpasset

en: API Key
da: API-nøgle

en: Mode
da: Tilstand

en: General
da: Generelt

en: Table
da: Tabel

en: Add Filter
da: Tilføj filter

en: Filters
da: Filtre

en: Position
da: Placering

en: Threshold
da: Tærskelværdi

en: Clear
da: Ryd

en: Query
da: Forespørgsel

en: Getting Started
da: Kom i gang

en: Display label
da: Vis etiket

en: Documents
da: Dokumenter

en: Apply
da: Udfør

en: Results per page
da: Resultater pr. side

en: - Select -
da: - Vælg -

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Light
da: Lyst

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Filter value
da: Filter værdi

en: Dark
da: Mørkt

en: Search page path
da: Sti til søgeside

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
