Opensolr Search (2.1.0) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Type
hu: Típus

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: Enable
hu: Engedélyezés

en: Action
hu: Művelet

en: Search
hu: Keresés

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Field
hu: Mező

en: Label
hu: Címke

en: URL
hu: Webcím

en: results
hu: eredmények

en: Text
hu: Szöveg

en: Theme
hu: Smink

en: To
hu: Hova

en: From
hu: Honnan

en: Custom
hu: Egyéni

en: API Key
hu: API-kulcs

en: Mode
hu: Mód

en: Widget
hu: Felületi elem

en: General
hu: Általános

en: Table
hu: Táblázat

en: Add Filter
hu: Szûrõ hozzáadása

en: Filters
hu: Szűrők

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Threshold
hu: Küszöbérték

en: Clear
hu: Törlés

en: Query
hu: Lekérdezés

en: Getting Started
hu: Kezdeti lépések

en: Display label
hu: Címke megjelenítése

en: Documents
hu: Dokumentumok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Preset
hu: Beállítás

en: Results per page
hu: Eredmények oldalanként

en: - Select -
hu: - Választás -

en: for
hu: mire vonatkozóan

en: Analytics
hu: Elemzés

en: Autocomplete
hu: Automatikusan kiegészülő

en: Light
hu: Világos

en: Cron batch size
hu: Időzítő kötegelt futtatási mérete

en: Clear all
hu: Összes törlése

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Search...
hu: Keresés...

en: Filter value
hu: Szűrő érték

en: pages
hu: oldalak

en: Dark
hu: Sötét

en: Pagination Style
hu: Lapozó fajtája

en: - Select a field -
hu: - Mező kiválasztása -

en: Search page path
hu: Keresési oldal útvonala

en: Field mappings
hu: Mező leképezések

en: Total Clicks
hu: Összes kattintás
