Opensolr Search (2.1.0) - en to sl translation catalogue (27 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Delete
sl: Izbriši

en: Value
sl: Vrednost

en: Type
sl: Tip

en: List
sl: Seznam

en: Remove
sl: Odstrani

en: Description
sl: Opis

en: Action
sl: Akcija

en: Search
sl: Išči

en: Weight
sl: Teža

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Field
sl: Polje

en: Label
sl: Oznaka

en: results
sl: rezulati

en: Text
sl: Besedilo

en: Theme
sl: Tema

en: To
sl: Za

en: From
sl: Od

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Mode
sl: Način

en: Widget
sl: Gradnik

en: General
sl: Splošno

en: Table
sl: Tabela

en: Filters
sl: Filtri

en: Position
sl: Položaj
