Opensolr Search (2.1.2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Delete
af: Vee uit

en: Value
af: Waarde

en: Type
af: Tipe

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: Description
af: Beskrywing

en: Enable
af: Aktiveer

en: Action
af: Aksie

en: Search
af: Soek

en: Weight
af: Gewig

en: Settings
af: Verstellings

en: results
af: resultate

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: Table
af: Tabel

en: Apply
af: Pas toe
