Opensolr Search (2.1.2) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Type
ar: النوع

en: List
ar: قائمة

en: Remove
ar: إزالة

en: Description
ar: الوصف

en: Enable
ar: تفعيل

en: Action
ar: إجراء

en: Search
ar: بحث

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Field
ar: حقل

en: Label
ar: التسمية

en: URL
ar: عنوان URL

en: results
ar: النتائج

en: Text
ar: نص

en: Theme
ar: سمة

en: Off
ar: إيقاف

en: To
ar: إلى

en: From
ar: من

en: Custom
ar: مخصّص

en: Mode
ar: الوضع

en: Maximum
ar: أقصى قيمة

en: Widget
ar: عنصر إدخال (ودجت)

en: General
ar: عام

en: Table
ar: جدول

en: Add Filter
ar: إضافة المرشح

en: Filters
ar: المرشحات

en: Position
ar: الوضع

en: Clear
ar: مسح

en: Query
ar: استفسار

en: Getting Started
ar: البدء

en: Display label
ar: عرض اللافتة

en: Documents
ar: وثائق

en: Apply
ar: تطبيق

en: Results per page
ar: النتائج لكل صفحة

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Autocomplete
ar: الإكمال التلقائي

en: Pagination
ar: ترقيم الصفحات

en: Filter value
ar: قيمة عامل التصفية

en: Search page path
ar: مسار صفحة البحث

en: Unique Visitors
ar: الزوار
