Opensolr Search (2.1.2) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Search
ht: Chèche

en: Off
ht: Fèmen

en: Apply
ht: Aplike
