Opensolr Search (2.1.2) - en to sv translation catalogue (47 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: List
sv: Lista

en: Remove
sv: Ta bort

en: Description
sv: Beskrivning

en: Enable
sv: Aktivera

en: Action
sv: Åtgärd

en: Search
sv: Sök

en: Weight
sv: Vikt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Field
sv: Fält

en: Label
sv: Etikett

en: results
sv: resultat

en: Theme
sv: Tema

en: Off
sv: Av

en: To
sv: Till

en: From
sv: Från

en: Custom
sv: Anpassad

en: API Key
sv: API-nyckel

en: Mode
sv: Läge

en: Maximum
sv: Största

en: General
sv: Allmän

en: Table
sv: Tabell

en: Add Filter
sv: Lägg till filter

en: Filters
sv: Filter

en: Threshold
sv: Tröskelvärde

en: Clear
sv: Rensa

en: Query
sv: Databasfråga

en: Getting Started
sv: Komma igång

en: Display label
sv: Etikett för visning

en: Documents
sv: Dokument

en: Apply
sv: Applicera

en: Results per page
sv: Träffar per sida

en: - Select -
sv: - Välj -

en: for
sv: för

en: Web
sv: Webb

en: Autocomplete
sv: Automatiskt kompletterande

en: Light
sv: Ljust

en: Pagination
sv: Paginering

en: Filter value
sv: Filtervärde

en: Dark
sv: Mörkt

en: Search page path
sv: Sökväg till söksida

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
