Opensolr Search (2.1.2) - en to uk translation catalogue (68 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Delete
uk: Видалити

en: Value
uk: Значення

en: Type
uk: Тип

en: List
uk: Список

en: Remove
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Action
uk: Дія

en: Search
uk: Пошук

en: Weight
uk: Вага

en: Settings
uk: Налаштування

en: Field
uk: Поле

en: Label
uk: Мітка

en: URL
uk: URL-адреса

en: results
uk: результати

en: Text
uk: Текст

en: Theme
uk: Тема

en: Off
uk: Вимкнено

en: To
uk: До

en: From
uk: Від

en: Custom
uk: Власний

en: API Key
uk: Ключ API

en: Mode
uk: Режим

en: Maximum
uk: Максимум

en: Widget
uk: Віджет

en: General
uk: Загальне

en: Table
uk: Таблиця

en: Add Filter
uk: Додати фільтр

en: Filters
uk: Фільтри

en: Position
uk: Позиція

en: Threshold
uk: Поріг

en: Clear
uk: Очистка

en: Query
uk: Запит

en: Getting Started
uk: Початок роботи

en: Display label
uk: Мітка для показу

en: Documents
uk: Документи

en: Apply
uk: Застосувати

en: Elevation
uk: Підвищення

en: Read
uk: Прочитано

en: Preset
uk: Попередня установка

en: Remove filter
uk: Вилучити фільтр

en: Results per page
uk: Результатів на сторінку

en: Search Query
uk: Черга пошуку

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: for
uk: для

en: Web
uk: Веб

en: Analytics
uk: Аналітика

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Light
uk: Світла

en: Chart
uk: Діаграми

en: Clear all
uk: Очистити все

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Search...
uk: Пошук...

en: Filter value
uk: Значення фільтра

en: By:
uk: На:

en: Pos
uk: Поз

en: pages
uk: сторінок

en: Dark
uk: Темний

en: Search page path
uk: Шлях до сторінки пошуку

en: Field mappings
uk: Відповідності полів

en: Total Clicks
uk: Усього переходів

en: No Results
uk: Результатів немає

en: Add Rule
uk: Додати правило

en: Highlighting
uk: Виділення синтаксису кольором

en: Document Title
uk: Заголовок документа
