Opensolr Search (2.2.0) - en to cs translation catalogue (40 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Previous
cs: Předchozí

en: Next
cs: Další

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Type
cs: Typ

en: List
cs: Seznam

en: Remove
cs: Odstranit

en: Description
cs: Popis

en: Enable
cs: Zapnout

en: Action
cs: Akce

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Field
cs: Pole

en: Label
cs: Popisek

en: results
cs: výsledky

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: Off
cs: Vypnuto

en: To
cs: Komu

en: From
cs: Od

en: Custom
cs: Vlastní

en: Mode
cs: Režim

en: General
cs: Obecné

en: Table
cs: Tabulka

en: Add Filter
cs: Přidat filtr

en: Filters
cs: Filtry

en: Position
cs: Pozice

en: Threshold
cs: Práh

en: Clear
cs: Vymazat

en: Query
cs: Dotaz

en: Getting Started
cs: Jak začít

en: Display label
cs: Zobrazit popisek

en: Documents
cs: Dokumenty

en: Apply
cs: Použít

en: Results per page
cs: Počet výsledků na stránku

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Search page path
cs: Cesta vyhledávací stránky
