Opensolr Search (2.2.0) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Previous
et: Eelmine

en: Next
et: Järgmine

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: Type
et: Liik

en: List
et: Nimekiri

en: Remove
et: Eemalda

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enable
et: Luba

en: Action
et: Tegevus

en: Search
et: Otsing

en: Weight
et: Kaal

en: Settings
et: Seaded

en: Field
et: Väli

en: Label
et: Nimetus

en: results
et: tulemust

en: Text
et: Tekst

en: Theme
et: Teema

en: Off
et: Väljas

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Custom
et: Kohandatud

en: Mode
et: Viis

en: Maximum
et: Maksimum

en: Widget
et: Vidin

en: General
et: Üldine

en: Table
et: Tabel

en: Add Filter
et: Lisa filter

en: Filters
et: Filtrid

en: Position
et: Asukoht

en: Threshold
et: Piirmäär

en: Clear
et: Tühjenda

en: Query
et: Päring

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Display label
et: Kuva silt

en: Apply
et: Rakenda

en: - Select -
et: - Vali -

en: Filter value
et: Filtri väärtus

en: Search page path
et: Otsingulehe teekond

en: Field mappings
et: Välja mappingud
