Opensolr Search (2.2.0) - en to gu translation catalogue (25 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Previous
gu: પાછળનું

en: Next
gu: આગળ

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Type
gu: પ્રકાર

en: List
gu: સૂચિ

en: Remove
gu: લોપ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Action
gu: ક્રિયા

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Field
gu: ક્ષેત્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: results
gu: પરિણામો

en: Text
gu: લખાણ

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: General
gu: સામાન્ય

en: Table
gu: કોષ્ટક

en: URI
gu: યુઆરઆઇ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
